Сайт для стильних та сучасних дівчат

всё клубнично

Женский сайт forgirls.org.ua приветствует вас. Наш сайт для девушек собрал лучшие статьи, которые которые будут интересны молодым людям. Что такое флирт, как знакомится и поводить себя с противоположным полом. Полезные советы девушкам об отношениях с парнями, подругами, с семьей

Отдельным пунктом у нас косметика. Уход за волосами, маски для волос и краски для волос в домашних условиях. Также советы девушкам как следить за сухой, жирной и проблемной кожей лица. Если вас интересует макияж, техника макияжа, кисточки для макияжа, посетите раздел маски, кремы, скрабы.

Чтобы вы всегда были стройной и красивой, для вас раздел диеты. Различные виды диет на любой вкус и возможности. Не забывает о пользе спорта, зайдите в раздел фитнес.

Имеем надежду, что наш женский сайт вас заинтересует и вы с удовольствием будете возвращаться снова и снова...

Скільки нам потрібно сексу

секс«Два рази на тиждень - цілком достатньо», - стверджують священна книга Талмуд і сучасні сексологи. «Чим більше, тим краще» - закликає сучасна мас-культура, яка зробила секс одним із символів соціального успіху. «Секс не є чимось необхідним. Можна чудово обійтися і без нього », - кривлять душею ортодоксальні феміністки. Хто правий?

Кожна епоха і цивілізація по-своєму намагалися регламентувати сексуальне життя громадян, виробляючи свої звичаї і табу. Пророки, державні діячі та отці церкви чітко визначали кількість обов'язкових «разов» на тиждень або місяць, дозволяючи полігамію або скасовуючи її. Так, Мойсей вимагав від «обраного народу» займатися любов'ю десять разів на місяць. Талмуд підходив до питання більш вибірково. Для звичайних громадян наказували канонічні два рази на тиждень. Зате вченим людям секс дозволяється в два рази рідше. Караванники, водили верблюдів по пустелі, мали право на один раз в місяць, а мореплавці - на один раз на півроку. Цар Соломон і пророк Магомет рекомендували один статевий акт раз на дев'ять днів, а реформатор Мартін Лютер в XVI столітті знову повернувся до двох на тиждень. У міру розвитку цивілізації проблеми збереження популяції відійшли на другий план, відповідно додалося і сексуальної свободи. Кінець всім заборонам поклала секс-революція XX століття, що проголосила на території любові повну перемогу демократії.

Знято практично будь-які обмеження. Кожен вирішує самостійно: коли, скільки і з ким. Головне гасло пост-сексреволюціонного суспільства: «Сексом треба займатися стільки, скільки хочеться!» Все відмінно. Але проблема в тому, що гасло має на увазі і другу частину: «А хотіти треба завжди». Імідж успішної особистості (неважливо, чоловік, це чи жінка) тепер непредставім без насиченого сексуального життя. Будь ви хоч тричі головою правління банку, якщо у вашому житті спостерігається недолік сексу, ви не можете стверджувати, що життя вдалося. І ця директива створює більше проблем, ніж всі релігійні обмеження минулого.

Навіщо він взагалі потрібен?

Дефіцит сексу - проблема, яку сучасні жінки вважають за краще обговорювати не з подружками, а з фахівцем-сексологом. І якщо недавно дам більше хвилювали проблеми фригідності і відсутність оргазму, то тепер все більше пацієнток не задоволені саме кількістю сексу. Психологи впевнені, що частіше причина криється не в фізіології, а в низькій самооцінці, внутрішніх заборонах і незадоволеності собою. Сучасній жінці не вистачає не стільки оргазмів, скільки ласки, уваги та спілкування. У поєднанні з повною сексуальною свободою прагнення до «тихим сімейним цінностям» часто призводить до прямо протилежних результатів. Діючи за чоловічої моделі, жінка часто міняє партнерів, не отримуючи того, чого хоче насправді. Таким чином, все більше жінок виявляються схильними тиранії головного міфу сучасної секс-культури, що впровадив в масову свідомість думку про те, що без феєричного сексу ви не можете вступити в клуб успішних людей. Як і кожен міф, це твердження має приблизно таке ж відношення до реальності, як голлівудське кіно до життя середньостатистичного американця. І тим не менше все більше жінок намагаються реалізувати його на практиці. Американський серіал «Секс у великому місті» (Sex and the City) придбав в нашій країні чи не більшої актуальності, ніж весь телевізійний епос про бандитів разом узятий. Чотири гарні й успішні жінки б'ються над питанням: де ж у цьому місті секс, хоробро ставлячи експерименти над собою з метою його дістати. Навряд чи ми відкриємо страшну таємницю, сказавши, що сотні красивих, відмінно одягнених і доглянутих мешканок Москви займаються приблизно тим же самим - з не менш повчальними результатами. Спробуємо підійти до проблеми з суто наукової точки зору.

Голі факти

Серед об'єктивних чинників, які визначають кількість нашого сексу, фахівці називають наступні:

1. Клімат
Чим тепліше, тим більш сексуально активні щасливчики, не вимушені витрачати енергію на обігрів тіла взимку і не піддані солярним голодування. Крім того, теплий клімат позитивно впливає на рівень тестостерону в крові. Не дивно, що, згідно зі статистикою, латиноамериканські жінки займаються сексом частіше, ніж мешканки Європи та Північної Америки. І не тільки тому, що вони менше порушені емансипацією, фемінізмом та іншими благами цивілізації. Головна причина полягає в тому, що завдяки теплому клімату рівень тестостерону в крові латиноамериканців дуже високий.

2. Вік
Прийнято вважати, що вікові показники - чи не головні, а «спад» сексуального потягу починається років приблизно в 35. Насправді це далеко не так. Люди - істоти полігамні. Щоб уникнути конфліктів усередині співтовариства, еволюція встановила різні періоди визрівання для чоловічих і жіночих особин. Сексуальна сила чоловіка у віці 19 років відповідає силі потягу жінки у віці тридцять років. У той же час сексуальний потяг чоловіка сорока років відповідає сексуальному потягу жінки у віці відразу після 20. Це, до речі, пояснює прихильність суспільства до пар, де жінка істотно молодше. З віком рівень тестостерону в чоловіка повільно знижується, відповідно знижується і його сексуальний потяг. У жінки лібідо поступово підвищується, досягаючи розквіту у віці 36-38 років і породжуючи синдром «пристрасті до хлопчиків». У чоловіка прагнення до сексу зазвичай зберігається протягом усього життя, що означає наявність гострої зацікавленості як в 30, так і в 70 - тільки можливості при цьому різні. Жінка, як правило, стає гостро зацікавленої в сексуальних відносинах до 20 років, але це швидше емоційна зацікавленість, ніж фізіологічна: юні дівчата хочуть почуттів та емоцій, тоді як власне сексуальні відносини відсунуті на другий план. Емоційна зацікавленість сильна у жінки і в 30, але фізіологічні потреби стають набагато сильніше.

3. Темперамент
Темперамент - це гормони. І в першу чергу - тестостерон. До недавнього часу він вважався виключно чоловічий приналежністю, але в останні роки все частіше йдеться про те, що головний чоловічий гормон "відповідає" за сексуальний потяг взагалі, незалежно від статі. Є суперечності і з жіночим статевим гормоном естрогеном. Його високий вміст в крові робить жінку пасивною, змушуючи її прагнути до сексу тільки під час овуляції (в інший час нас на це штовхає тестостерон; у тих, у кого багато естрогенів, тестостерону менше). До речі, чим більше естрогену в організмі жінки, тим світліше її волосся. При цьому саме блондинки займаються сексом частіше за інших європейок і американок. Не тому що всі як одна одержимі німфоманія, а з причини підвищеної популярності у чоловіків. Кількість естрогену в організмі жінки зменшується з кожним новим дитиною і до 30 років поступається в процентному співвідношенні тестостерону. Тобто жінка в цьому віці свідомо хоче сексу, але менше приваблює чоловіків.

4. Соціальний статус
Чим вищий соціальний статус людини, тим більше він стурбований браком сексу. «Інтелект заважає сексу» - схоже, стверджуючи це, Фрейд був не так вже й не правий. У 1997 році американські вчені обстежили 10 000 чоловіків і жінок і з'ясували, що між рівнем освіти і сексуальним потягом є зв'язок. Чим більше ви знаєте, тим менше вам хочеться сексу і тим менше його у вашому житті. Так, володарі вчених ступенів мали сексуальні контакти 52 рази на рік. Люди з вищою освітою, але без аспірантури - 61. А у обмежившись середньою освітою середня частота була 69. Причин знову-таки кілька. На першому місці - сублімація, частіше трапляються з тими, кому є куди сублімувати. Крім того, при підвищених інтелектуальних потребах секс виявляється не єдиною альтернативою телевізору. Крім цього, жінка з освітою висуває великі вимоги до партнера, їй потрібні емоції і почуття. Вона менш доступна, і зв'язок з нею досить часто передбачає тривале залицяння, до чого готовий аж ніяк не кожен чоловік.

Крім того, за статистикою, кар'єристи і начальники сексом взагалі займаються рідше. Серед босів обох статей відзначений максимальний відсоток трудоголіків, для яких робота як процес іноді заміняє всі інші процеси, у тому числі природні. Крім того, досягнувши певних вершин, ви контролюєте не тільки себе і свою роботу, але і цілий колектив. Тягар відповідальності - один з найпоширеніших видів сублімації. Однак власницям заводів, газет і пароплавів не варто негайно все кидати і перекваліфікуватися в домогосподарки. Не допоможе! За статистикою, домогосподарки займаються сексом рідше працюючих жінок.

Група ризику

Отже, виходячи з вищенаведених даних, портрет жінки, у якої найбільші проблеми з сексуальним життям і яка більше за інших стурбована дефіцитом сексу, виглядає приблизно так: світла шатенка з холодної країни з вищою освітою і науковим ступенем, мешканка мегаполісу, що займає досить високу посаду і активно просувається вгору по кар'єрних сходах. Справа приймає зовсім поганий оборот, якщо вона раптом вирішує стати домогосподаркою.

По-перше, запам'ятайте: вільна людина у вільній країні може дозволити собі мати стільки сексу, скільки хоче, і не переживати з цього приводу. По-друге, це тільки в дамських романах з м'якими обкладинками головну героїню кудись постійно тягнуть засмаглі красені з накачаними торсами. У житті все виглядає трохи інакше, і треба віддавати собі в цьому звіт. По-третє, секс - не норма ГТО. Якщо ви все ж переживаєте, що не вписується у стандарти, можливо, вам корисно буде дізнатися, що фахівці як і раніше рекомендують ті самі 2-3 рази на тиждень. Цього вистачить і для підтримки тонусу. Зрозуміло, якщо цей тиждень не єдина в році. До речі, в цьому випадку теж не варто записувати себе в «сині панчохи». Психологи стверджують, що тривалий період утримання часто підштовхує жінку до того, щоб завести не просто відносини, а дійсно феєричний роман. І головне: пам'ятайте про те, що чоловіки хочуть сексу і романів нітрохи не менше, ніж жінки. А проблема нестачі сексу взагалі має для них набагато більше значення, оскільки безпосередньо пов'язана з їх чоловічої спроможністю і самооцінкою. Так що проявляйте ініціативу. А подумайте, що вам потрібно: тривалі стосунки або розвага на пару днів? Останнє набуває у світі все більшої популярності. Флінг, короткий роман на уїк-енд, володіє великим терапевтичним ефектом, ніж повноцінний курортний роман, коли жінка втягується емоційно, а потім, повернувшись в реальність, розуміє, що нічого не змінилося, і впадає в депресію. Флінг як емоційне розвантаження воліють 54% чоловіків і 42% жінок.

Соціопсихологи вважають, що найчастіше подібним відносинам заважає ще один соціальний міф - про те, що жінки налаштовані на тривалу і стабільну зв'язок набагато більше, ніж чоловіки. У суспільстві, де основними проблемами є роз'єднаність і самотність людей, бажання уникати відносин - це не більше ніж легенда, жертвами якої часто стають чоловіки.

Самовіддача

Парадокс полягає в тому, що, досягнувши сексуальної свободи, суспільство не знає, що з нею робити. Товариство зворушливо намагається допомогти своїм страждають від самотності індивідам. Чим більше пропагується сексуальна свобода, тим голосніше звучить заклик не нехтувати самозадоволенням. Якщо в середині 90-х самими самодостатніми були японки (липа тому, що 11% з них зізнавалися в анонімних опитуваннях, що регулярно займаються мастурбацією), то зараз близько 30% жінок у всьому цивілізованому світі вважають, що їх задоволення - в їх власних руках . Схоже, все йде до того, що займатися мастурбацією скоро буде не менш престижно, ніж практикувати традиційні форми сексу. Реклама зробить свою справу, і. можливо, скоро в якості образів, що допомагають продавати пилососи та туристичні путівки, будуть використовуватися не засмаглі парочки, а задоволені життям одинака з фалоімітаторами та штучними вагіна. Так що частіше займатися сексом і отримувати від цього задоволення коштує хоча б заради того, щоб «епоха загальної мастурбації» довше не наступала.

Сексуальні ГТО

Найбільшим авторитетом в статистиці сексуального життя планети користується дослідження фірми Durex. Вона надає дані по кількох десятках країн. Вони іноді викликають подив. Наприклад, у 2001 році сексом частіше за всіх займалися американці - 132 рази на рік. На другому місці були російські - 122 рази, 121 - французи, 115 - греки. У 2002 році статистика виглядала інакше. Попереду виявилися французи (169 коїтусів на рік), за ними жителі Нідерландів (157), а американці з результатом 138 опинилися на 15-му місці, причому Америку наздогнали і перегнали Данія (4-е місця в загальному заліку) і Норвегія. Росіяни, мабуть, абсолютно припинили займатися всякими дурницями в 2002 році, а араби і негри, яких слід вважати найбільш сексуально активними групами планети, жодного разу не потрапили в список. У чому ж справа? Дані фірми Durex складалися з даними про продажі і опитуванням серед споживачів їхньої продукції, так що про смаки любителів Conetex і Innotex ми можемо тільки здогадуватися. Локальні дослідження вчених часто суперечать глобальним дюрексовскім викладкам. Як показало дослідження «Секс в Америці», американці не такі вже супермени. Один з 10 чоловіків у віці від 18 до 59 років по року не торкався до жінки. Середні цифри для вікової групи 25-45 років - 1-2 рази на місяць. Австралійські дослідники опублікували таблиці, за якими видно: 20-річні займаються сексом по шість разів на день. Всі інші групи - по 2. Оскільки опитування було анонімним, вчені не бачили необхідності сумніватися в цих відповідях. І випустили з уваги, що для 20-річного юнака відповісти «два рази» рівнозначно визнанню у банкрутстві та недієздатності. Чоловіки старші вже більш впевнені в собі, і у них немає необхідності самостверджуватися за допомогою міфів про секс.


 
Останні статтіЦікаве з нашого сайту

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Anti-spam: complete the task

Овен | Тілець | Близнюки | Рак | Лев | Діва | Терези | Скорпіон | Стрілець | Козеріг | Водолій | Риби | Флірт | ПресФітнес | Знайомства | Інтим | Маски |Лірика | Хлопець | перший секс

| Статусы про любовь | Романтические статусы | грустные статусы | Статусы Вконтакте | масаж | форум | forum | Сподобатись хлопцю, Вправи, Girls, Секс, Незайманість,

Дефлорация, Стриптиз, Вправи для сідниць, Знаки Зодіаку Значення імені, секс і відносини Уход за глазами

2012 Диеты Для волос Флирт Макияж Уход за кожей

На нашому форумі, можна поговорити в таких розділах - кафешка, любов і відносини, все про секс, проблеми та поради, всяка всячина, наш форум

Пропонуємо Створення сайтів та розкрутка сайту в пошукових систем Google та Yandex у місті Хмельницький та Хмельницькій області. Популярний сайт для дівчат та карта сайту